wieczór kawalerski

 
 

Wieczór kawalerski PROMOCJA

Szukasz inspiracji na przeżycie tego jedynego dnia w swoim życiu lub życiu najlepszego kumpla?
Myślisz jakie atrakcje zapewnić, by wieczór poza mega kacem na długo pozostał w pamięci wszystkich uczestników...
Nieważne z jakiego miasta Śląska jesteś: Katowic, Chorzowa, Zabrza, Bytomia, Bielska - Białej, Rudy Śląskiej czy jakiegokolwiek innego - zadbamy o coś specjalnego dla Ciebie.

          

       W ofercie wieczorów kawalerskich (na Śląsku, m.in. najczęściej Katowice) znajdują się, zarówno jednodniowe imprezy, podczas których uczestnicy wspólnie podejmują ekstremalne wyzwania, takie jak: przeprawa na quadach, czy samochodach terenowych po zapomnianych terenach śląska, paintball na jednym z naszych terenów lub kilkudniowe wyjazdy na życznie kawalera, w dowolnej części Polski. Na życzenie klienta organizujemy catering, poczynając od typowo outdoorowych posiłków z paleniska, po wyszukane potrawy.
        Mając na uwadze, że nie samym paintballem czy innym off-roadem żyje mężczyzna podczas ostatnich dni "wolności", w ofercie nie mogłe zabraknąć innych wieczornych atrakcji stanowiących przysłowiową kropkę nad i. Współpracujemy z profesjonalnymi tancerkami erotycznymi na terenie Śląska i Zagłębia. Gwarantujemy, że pokaz tańca spełni oczekiwania najwybredniejszego męskiego oka i sprawi, że ciśnienie wzrośnie na długie godziny.

                


       Tym którym jeszcze mało, mogą skorzystać z naszej wielkiej limuzyny Hummer Long, mieszczącej do 16 osób! Samochód wraz z kierowcą oddajemy do Waszej dyspozycji, by toczył się z Wami nocą przez miasto.

Wyobrażasz sobie Ciebie jadącego limuzyną przez np. ul. Kościuszki w Katowicach i te zazdrosne spojrzenia? 

                     

Pamiętajcie, że to tylko niektóre atrakcje, ża każdym razem przygotowujemy unikalną ofertę specjalnie na Wasz wieczór!

Zachęcamy do kontaktu z nami, a zorganizujemy dla Ciebie w bezpieczny sposób dzień pełen wrażeń!