pokazy barmańskie śląsk

       Profesjonalna obsługa barmańska w stylu klasycznym jak i stylu flair na wszelkiego rodzaju imprezach. Pokaz w wykonaniu jednego z najlepszych barmanów w Polsce jest atrakcją, która zaskakuje gości, daje dużo pozytywnych doznań i na tysiąc procent rozkręca imprezę.
Oferujemy bogaty wybór koktajli alkoholowych i bezalkoholowych na bazie zróżnicowanych alkoholi. Tworzymy indywidualne karty koktajli dostosowane do Państwa potrzeb.

Pokaz barmański

Przyjeżdżamy z własnym mobilnym barem oraz wszystkimi potrzebnymi akcesoriami barmańskimi, na potrzeby pokazu zapewniamy wszystko we własnym zakresie.

Pokaz barmański + open bar
Przyjeżdżamy z własnym mobilnym barem oraz akcesoriami barmańskimi, na potrzeby pokazu zapewniamy wszystko we własnym zakresie. Po pokazie oferujemy całonocną, dwuosobową fachową obsługę. Serwujemy nie tylko znane światowe koktajle, ale tworzymy drinki według smaku i uznania moich gości.

Pokaz barmański + koktajl bar
Praca na barze ze świeżymi owocami. Podajemy koktajle w niekonwencjonalny sposób w wydrążonych melonach, arbuzie, ananasach. Baza ze świeżych cytrusów sprawia, że oktajle smakują wybornie

Pokaz barmański + weeding bar
Po pokazie zapewniamy całonocna, dwuosobowa obsługę. W ofercie szeroki wybór koktajli, drinków alkoholowych jak i bezalkoholowych dla najmłodszych oraz abstynentów. Koktajle podawane na bazie świeżych cytrusów, wymadlerowanych owoców, eleganckie jak i bardzo smaczne.
Kulminacyjny punkt to koktajle przygotowane specjalnie dla Pary Młodej w świeżym owocu.
Istnieje możliwość obsługi dwu dniowego wesela i przygotowania koktajli powitalnych dla gości.

Pokaz barmański + oferta skierowana do koneserów szlachetnych alkoholi, takich jak brandy, whisky, cognac itp. Po pokazie podczas całonocnej obsługi serwuję szlachetne trunki według uznania klientów.

NOWOŚĆ – fontanny alkoholowe i szampańskie.
Podawany w ten sposób alkohol ma duże powodzenie zarówno na dużych jak i małych imprezach. W fontannie możemy podawać: wódkę białą, szampana, wino, poncz jak i gotowe koktajle owocowe. Mieniąca się różnymi kolorami fontanna spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy ją Państwu gratis w wyposażeniu mobilnego baru.

Oczywiście możemy łączyć te wszystkie oferty według Państwa potrzeb i upodobań. Przesyłając zapytanie o konkretną imprezę dostosuję ofertę (pokazu, obsługi, ceny) indywidualnie według Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do skorzytania z naszych usług podczas organizowanych przez Państwa przyjęć weselnych i imprez firmowych.
Ceny poszczególnych pakietów uzależnone są od liczby uczestników, lokalizacji i charakteru imprezy. Zapraszamy do kontaktu.