oferta paintball slask


Cennik
Promocje
Ekwipunek gracza
 
 
 
Gry paintball dla każdego!
       Jeżeli chciałbyś spróbować przygody z paintballem, jeśli chciałbyś w miłej atmosferze poczuć na własnej skórze jak to jest - skontaktuj się z nami. Zorganizujemy dla Ciebie, Twoich znajomych lub całej firmy grę paintballową w dowolnym wygodnym dla Ciebie terminie
(w tygodniu lub w weekend). Posiadamy kilka pól paintball na Śląsku!

Jak to u nas wygląda?
      Najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego na początku każdej imprezy prosimy o zapoznanie się z przygotowaną przez nas deklaracją, a także z zasadami bezpieczeństwa. Następnie wykwalifikowany instruktor przeprowadza krótkie szkolenie na temat bezpieczeństwa na polu gry oraz zasad posługiwania się sprzętem paintballowym. Wyznaczamy strefę bezpieczeństwa, tzw. szpital, gdzie gracze wyeliminowani z gry mogą bezpiecznie obserwować dalszy przebieg zabawy. Nie narzucamy scenariuszy gry, jedynie sugerujemy i informujemy o powszechnie przyjętych zasadach, a także pełnimy rolę sędziów. Obok bezpieczeństwa stawiamy również na dobrą zabawę, dlatego o wyborze scenariusza i ilości trafień jakie eliminują z dalszej gry zadecydujecie sami. Nie istnieje ścisła granica wieku graczy - to zabawa dla każdego zdrowego człowieka. Osoby niepełnoletnie prosimy o dostarczenie zgody opiekunów na udział w grze paintball. Zobacz zdjęcia z naszych imprez paintball na Śląsku!


Jaki sprzęt dostaniesz w czasie gry?
      Dysponujemy profesjonalnymi i niezawodnymi markerami półautomatycznymi amerykańskiej marki Tippmann modele: 98c Platinium Series i NOWOŚĆ na polach paintball na Śląsku -  FT-12 Flip-Top. Każdy z uczestników otrzymuje obowiązkowo maski ochronne Empire Helix Thermal  wyposażone w nieparujące szkła (thermal lens)! Posiadamy maski w dwóch kolorach (czarne i zielone) dzięki czemu łatwiej rozpoznać przeciwnika podczas gry.W trosce o pełen komfort gry każdy z graczy otrzymuje odzież ochronną. Jako jedyni na Śląsku dysponujemy zapleczem kilkuset oryginalnych mundurów Wojska Polskiego (kamuflaż liść dębu - leśny) i Bundeswehra (kamuflaż Tropentarn – pustynny). Pozwala to na szybkie i wyraźne odróżnienie gracza drużyny przeciwnej.


 
Cennik
 
Pakiet Startowy 150
Podstawowy pakiet dedykowany wszystkim, którzy pargną rozpocząć przygodę z paintballem. Polecamy go wszystkim organizującym:
- urodziny dla dzieci, osiemnastki, itp.,
- wycieczki szkolne,
- małe turnieje paintballowe dla firm.

CENA: 40 zł
Cena zawiera 150 kul paintball, marker, maskę, mundur, rękawice, obsługę przez doświadczonego instruktora.
Dodatkowe kule w cenie 10 zł za 50 sztuk

Pakiet Startowy 350
Zestaw pozwala na swobodna grę przez około 2 godzin podczas których uczestnicy poznaja różne scenarusze gier paintball.
Polecamy go na:
- imprezy integracyjne i eventy dla firm,
- bony podarunkowe dla bliskich,
- wieczory kawalerskie i panienskie,
CENA: 70 zł
Cena zawiera 350 kul paintball, marker, maskę, mundur, rękawice, obsługę przez doświadczonego instruktora.
Dodatkowe kule w cenie 15 zł za 100 sztuk

Pakiet Startowy 500
Najpopularniejszy wśród naszych stałych klientow zestaw, pozwala na dynamiczna grę bez ograniczeń! 
- imprezy integracyjne i eventy dla firm,
- bony podarunkowe dla bliskich,
- wieczory kawalerskie i panienskie,
- spotkania ze znajomymi.

CENA: 90 zł
Cena zawiera 500 kul paintball, marker, maskę, mundur, rękawice, obsługę przez doświadczonego instruktora.
Dodatkowe kule w cenie 10 zł za 100 sztuk


Pakiet Startowy 1000
Wielki pakiet dla wielkich wojowników! Pakiet stworzony specjalnie dla wszystkich którzy pragną wystrzelić w przeciwników 3,5 kg kul paintball!
CENA: 140 zł
Cena zawiera 1000 kul paintball, marker, maskę, mundur, rękawice, obsługę przez doświadczonego instruktora.
Dodatkowe kule w cenie 10 zł za 100 sztuk

 
W ramach każdego z Pakietów Startowych uczestnik otrzymuje:
- profesjonalną maskę chroniącą twarz,
- marker paintballowy wysokiej klasy (Tippmann Custom 98, BT4 Omega),
- butlę zasilającą marker,
- magazynek (loader na 200 kulek),
- odzież ochronną (moro WP i BW),
- jednorazowe rękawice ochronne
- organizację i animację imprezy,
- pamiątkowe zdjęcia.
Statystyczny gracz zużywa około 250-350 kulek na 3 godziny zabawy, choć oczywiście jest to kwestia indywidualna.
 


Promocje:
Dla osoby organizującej grupę minimum:
-10 osobową - GRATIS 100 kul
-20 osobową - GRATIS 200 kul
-30 osobową - GRATIS Pakiet Startowy z 500 kulami.

 
Dlaczego inne firmy mogą mieć troszkę niższą opłatę za wypożyczenie sprzętu?
        Ponieważ ich sprzęt jest prawdopodobnie mocno zużyty, markery są jednymi z tych najtańszych - często się psują nawet już w czasie pierwszej gry, loadery odpadają, a maski są niewygodne z parującymi szybkami. Jako nieliczni operatorzy pól paintball Śląsk kładziemy nacisk na najwyższą jakość wypożyczanego sprzętu.
W połowie 2011 i 2013 wymieniliśmy markery na nowe modele: Tippmann 98c Platinium Series i FT12 Flip-Top!
Zgodnie z zaleceniami producenta, każdego roku obowiązkowo wymieniamy wszystkie maski na nowe, gwarantuje to utrzymanie bezpieczństwa i komfortu na najwyższym poziomie!

W Utopia Paintball kładziemy nacisk na to, aby sprzęt był profesjonalny i niezawodny, maski możliwie nie parujące. Używamy wyłącznie kul renomowanych producentów. Współpraca z największymi dystrybutorami w Polsce: Assassins-arms, Kansus Paintball, DR-Gampol pozwalają nam na monitorowanie i gwarancje ich jakości.
Tylko przy użyciu odpowiedniego sprzętu gra na dowolnym polu paintball na śląsku będzie przyjemna i bezproblemowa. Zaoszczędzone 10 zł na sprzęcie może Cię zniechęcić do całej gry i paintballa już na samym początku.


Gdzie gramy?
       Posiadamy własne pola paintball na Śląsku, Zagłębiu i w Beskidach. Grę możemy zorganizować w lesie, specjalnie przygotowanym polu paintballowym lub w dowolnym innym miejscu poza województwem śląskim, gdzie taka gra jest możliwa i bezpieczna. Dysponujemy kilkoma stałymi polami paintballowymi zlokalizowanymi na obszarach miast: Katowice, Chorzów, Gliwice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Mierzęcicie, Pyrzowice, Będzin, Wisła, Szczyrk, Mikołów, Ruda Śląska, Ustroń, Sosonowiec, Jaworznow, Tarnowskie Góry (Kamieniec), Zabrze. Możemy również zorganizować grę w dowolnej części Polski, ale musisz dysponować odpowiednim terenem. Takie gry są indywidualnie rozpatrywane.
Jeśli słyszałeś, że w Twojej okolicy odbywają się gry paintball ale nie do końca wiesz co, gdzie i jak skontaktuj się z nami, pomożemy.
 

Zarezerwuj grę paintball na Śląsku już teraz!

 

 

 

 

 

Podane ceny są cenami netto + 23% VAT