bon_podarunkowy_voucher

Podaruj emocje!
         Witamy w dziale poświęconym bonom podarunkowym! Jeżeli znalazłeś się tutaj zapewne w niedalekiej przyszłości ktoś Tobie bliski obchodzić będzie ważną chwilę w swoim życiu. Nieważne czy będą to kolejne urodziny lub 18-stka rozpoczynająca dorosłe życie, każde wydarzenie które można spędzić w gronie rodziny i przyjaciół jest na wagę złota. To od Ciebie poszukiwaczu prezentów zależy na jak długo pozostanie ono w pamięci obdarowanego i jakie wspomnienia będą się z nim wiązać. W tym momencie zatrzymaj się na chwilę i pomyśl: „z jakiego otrzymanego prezentu byłeś najbardziej zadowolony?” Trudne pytanie, nieprawdaż! Materialne prezenty za wyjątkiem tych które przynoszą nam wspomnienia z konkretną osobą bądź też wydarzeniem nie zapadają nam na długo w pamięci. A teraz przypomnij sobie trzy spotkania w gronie przyjaciół z ostatnich lat… Poszło zdecydowanie łatwiej – mam rację? Jeżeli doszedłeś do tych samych wniosków co my znaczy, że ważniejszy jest dla Ciebie czas spędzany z ludźmi i nowe doświadczenia na długo pozostające w pamięci niż materialne gadżety, które i tak za chwilę wywalisz do kosza.

          Od początku działalności staraliśmy się poświęcać dużo czasu na rozmowy z naszymi klientami bo to dzięki ich cennym opiniom, sugestiom i wskazówką utrzymujemy się w gronie liderów rynku regionalnego. Bony podarunkowe to kolejna odpowiedź na potrzeby naszych klientów. W 2011 roku otrzymaliśmy wiele zapytań o tego typu produkt. Zrealizowaliśmy wszystkie Wasz fantazje dotyczące usług realizowanych w ramach voucherów. Najczęściej vouchery były prezentami urodzinowymi, niespodzianką dla męża i grupy jego kumpli, prezentami weselnym dla młodej pary, bonem podarunkowym dla wyróżniających się pracowników (zespołów projektowych), wyrazem podziękowań dla kontrahentów, itp.

 

Bon podarunkowy doskonale nadaje się jako:

-         prezent urodzinowy dla dorosłych i dzieci,

-         prezent ślubny,

-         nagroda dla pracowników,

-         niespodzianka dla małżonka, przyjaciela lub przyjaciółki,


Jakie usługi może zawierać bon podarunkowy?
Przedmiotem vouchera może być zarówno najczęściej wybierane przez naszych klientów gra paintball jak również wyścig pojazdami buggy, quadami jak i wiele innych atrakcji znajdujących się w naszej ofercie. Pamiętaj, że kupując u nas bon podarunkowy sam decydujesz jaką kwotę przeznaczysz, a obdarowanej osobie pozostawiasz wolną rękę w wyborze terminu w jakim z niego skorzysta!

 

Przykładowy bony

   

Jak zamówić bon?
Skontaktuj się z nami używająć formularza kontaktowego, e-maila lub dzwoniąc pod +48 500 058 963.
Przygotujemy dla Ciebie bon podarunkowy i wyślemy go pod wskazany adres pocztą.
Obdarowana osoba ma 1 rok na skorzystanie z vouchera.