atrakcje_zima_impreza_integracyjna

 
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi atrakcjami, które możemy w dowolny sposób łączyć ze sobą
tworząc scenariusz imprezy według potrzeb i zainteresowań klientów.

Program Świąteczny:
Święty Mikołaj i przyjaciele - atrakcje świąteczne dla dzieci.

 _______________________________________________________________________________________________

Atrakcje outdoor

 

Skutery śnieżne
       Zimą jazda na skuterze śnieżnym to wielka przygoda. Zaczynamy od szkolenia z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu. Jazda po świeżym puchu z pięknymi widokami zostanie na długo w Państwa pamięci, a nocne eskapady są nieprzewidywalne... Każdy klient po przeszkoleniu siada wraz z pasażerem za sterami swojej maszyny. Grupa porusza się razem pokonując po drodze„niespodzianki” przygotowane przez matkę naturę, a są to często zaspy, nawiewy śnieżne, itp. Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych umiejętności i zainteresowań naszych Klientów.
Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny renomowanych firm: SKI- DOO oraz ARCTIC CAT.


Quady
       Maszyna, która wjedzie praktycznie wszędzie. Lekki, zwinny, o dużej mocy oraz dobrych terenowych oponach poradzi sobie w każdym, nawet bardzo wymagającym terenie. Z pewnością wielu z Państwa miało już okazję spróbować swych sił na tych niezwykle popularnych pojazdach, ale wcale nie znaczy to, że nie potrafimy zaskoczyć Was czymś nowym i ciekawym! Ogromne możliwości quadów w pokonywaniu terenu, moc i szybkość, którą potrafią osiągnąć, oraz wytrzymałość pojazdu dają nieograniczone możliwości zabawy i rywalizacji.
Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych umiejętności i zainteresowań naszych Klientów
Do Państwa dyspozycji oddajemy maszyny renomowanych firm, tylko Honda i Yamacha.
Każdy uczestnik przed rozpoczęciem jazdy przechodzi przeszkolenie oraz otrzymuje od nas jednorazową antypotną ochronę na głowę i kask.
Zapraszamy na jazdę po zimowym torze przygotowanym specjalnie dla quadów. Bezpieczny (brak drzew – największego wroga tych maszyn), pełen niespodzianek oraz bardzo techniczny, dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Wyprofilowane zakręty oraz zagłębienie w  ziemi tworzą bezpieczną zabawę dla każdego. Jego konfiguracja pozwala na dobra zabawę zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców.
Podczas imprez wyjazdowych możemy na wskazanym terenie wytyczyć dla Państwa odpowiedni tor.
Wyprawy w góry – jazda po górskich, leśnych drogach z pięknymi widokami zostanie na długo w Państwa pamięci. Każdy klient po przeszkoleniu dosiada swojej maszyny. Grupa porusza się razem pokonując po drodze „niespodzianki” przygotowane przez matkę naturę. Przejazd odbywa się z instruktorem, który prowadzi całą grupę. Przy większych wyprawach zwiększamy ilość instruktorów.

 

Samochody terenowe
       Jazda po specjalnie przygotowanym torze off-roadowym lub wyjazdy na wyprawy pod okiem instruktora w teren. Auta posiadają orurowania przednie i tylne, opony typu MUD TERRAIN lub SIMEX, zwiększone prześwity, wzmocnione zawieszenia. Auta te posiadają również na wyposażeniu podnośniki typu hi-lift, zestawy szekli, pasów, lin kinetycznych i statycznych. W grupie samochodów znajduje się, co najmniej 1 samochód z wyciągarką.
Do dyspozycji grupy będą samochody terenowe Nissan patrol GR oraz Jeep Cherokee. Wyprawy Off-road - Zapraszamy Państwa na wypad w góry trasami, którymi pewnie nie codziennie mają okazję Państwo się poruszać. A to dopiero początek.
Proponujemy ekstremalną przygodę – przejażdżkę typu off-road po beskidzkich górach. Nasza oferta skierowana jest do osób kochających motoryzację, przyrodę i lubiących podwyższoną adrenalinę!
Nasi instruktorzy przeprowadzą dla państwa przyspieszony kurs jazdy samochodem 4x4, udzielając dodatkowo bezcennych rad i wskazówek.
Jazda w terenach leśnych i po bezdrożach, pokonywanie przeszkód terenowych przygotowanych przez Matkę Naturę a często napotykanych na trasie wyprawy z koniecznością współdziałania w zespole oraz możliwość skorzystania z innych atrakcji przygotowanych na trasie wyprawy, gwarantują Państwu niezapomniane i ekstremalne przeżycia!
Szczególną zimową atrakcją jest możliwość jazdy samochodami terenowymi po śniegu – i to niekoniecznie po odśnieżonych drogach. Pokonując śnieżne zaspy, szukając drogi wśród białych pól, kierowca może przekonać się o sile i możliwościach tych samochodów.
Dodatkowo każdy spróbuje swych sił w zakładaniu łańcuchów, a gdy kierowca pozwoli sobie na moment nieuwagi - w zespołowym wypychaniu auta ze śniegu lub odkopywaniu go wojskową saperką. Trasa jest dobierania w zależności od możliwości grupy i warunków pogodowych po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem wyjazdu. Kierowanie pojazdami możliwe tylko dla osób spełniających 2 warunki: aktualne prawo jazdy, 100% trzeźwość (możliwa kontrola alkomatami). Do państwa dyspozycji posiadamy pokaźna flotę samochodów terenowych Nissan Partol GR oraz JEEP CHEROKEE.
Do jednego samochodu wsiadają max 4 os + instruktor.


Rakiety śnieżne
       Wyprawa w góry z przewodnikiem na rakietach śnieżnych w poszukiwaniu źródeł naszej Królowej rzek - Wisły
Zimą góry są bardzo atrakcyjne. Śnieg to niesamowita atrakcja, nie tylko dla dzieci, zaś obcowanie z przyrodą, podziwianie pięknych widoków, wschodów lub zachodów słońca to doskonały czas na wypoczynek
.
Dzięki rakietom śnieżnym łatwo jest wędrować w śniegu nie zapadając się w zaspy, a widoczność zimą nieraz bywa lepsza niż podczas innych pór roku. Wędrówka w rakietach śnieżnych jest dużo przyjemniejsza i szybsza. Na trasie wyprawy uczestnicy często napotykają na różne niespodzianki przygotowane przez matkę naturę a są to zaspy, nawiewy śnieżne, itp.    
Nasza oferta skierowana jest do osób chcących sprawdzić się w ekstremalnych warunkach oraz wrażliwych na piękno otaczającej nas przyrody.
Na życzenie klienta na trasie wyprawy przygotowujemy przerwę na posiłek w górskiej chacie.
Opiekę nad uczestnikami sprawują nasi doświadczeni przewodnicy górscy oraz ratownicy GOPR. Wyprawę w góry na rakietach śnieżnych możemy łączyć z innymi atrakcjami a w szczególności z wyprawami off-roadowymi na skuterach śnieżnych lub samochodami terenowymi.

 

Offgolf
       Jest grą z wykorzystaniem sprzętu golfowego (piłki, kije) poza polami golfowymi. Cechą charakterystyczną jest brak dołka, do którego trafienie jest głównym celem gry w golfa. Na ogół gra się bez zasad, dla samej przyjemności gry, lub wg zmiennych zasad ustalanych przez samych graczy. Jedyną niezmienną zasadą offgolfa jest bezpieczeństwo, szczególnie osób postronnych nie uczestniczących w grze.
Przed rozpoczęciem gry wszyscy uczestnicy zostają przeszkoleni przez naszych instruktorów w zakresie podstawowych zasad korzystania z kijów oraz reguł gry w golfa, następnie sami uzgadniają z instruktorem strategię gry oraz wyznaczają punkty, które zastępują dołki na polu golfowym. Mogą to być drzewa, wzniesienia lub zwykłe kamienie, do których grają zawodnicy. Kto trafi w niego za najmniejszą liczbą uderzeń – wygrywa mecz. Każdy zawodnik otrzymuje kij golfowy oraz piłeczki. Grając w terenie leśnym, bardzo łatwo zgubić piłkę, dużym problemem jest trudny do ustalenia lot piłki, która nieustannie odbija się od drzew. Szukanie zgubionych piłeczek to stały fragment rozgrywek.
W offgolfa gramy przez cały rok – zimą gra dostarcza zawodnikom dodatkowych atrakcji, szukając piłeczki w śniegu można się nieźle zmęczyć.
Proponujemy Państwu grę w Offgolfa na naszym Poligonie w Wiśle lub w dowolnym miejscu zaproponowanym przez klienta na terenie całego kraju.

Narty lub snowboard

       Dysponujemy własną wypożyczalnią sprzętu narciarskiego i snowboardowego, gdzie zapewniamy profesjonalny dobór sprzętu, oferujemy pełną rozmiarówkę butów oraz szeroki asortyment nart znanych firm (Blizzard, Atomic, Head)
. Dla osób początkujących, średnio zaawansowanych lub zaawansowanych zapewniamy naukę jazdy na nartach lub snowboardzie lub jej doskonalenie z instruktorami PZN indywidualnie lub w grupach.

Zawody narciarskie lub snowboardowe
        Zawody (slalom, jazda równoległa) to doskonały sposób na sprawdzenie własnych umiejętności, zdrową rywalizację oraz doskonałą zabawę na śniegu. Do przeprowadzenia zawodów używamy profesjonalnego sprzętu Tag Heuer.
W cenę wliczone jest ustawienie slalomu, zabezpieczenie trasy przejazdu, elektroniczny pomiar czasu oraz dyplomy za trzy pierwsze miejsca. Na życzenie klienta dodatkowo zapewniamy pamiątkowe medale lub puchary z logiem firmy. Dodatkowo do kosztów organizacji zawodów należy doliczyć koszty wyjazdu wyciągiem oraz wynajęcie stoku w zależności od stoku lub karnety terminowe.

 

Stanowiska rekreacyjne i teambuldingowe
       Każde stanowisko z tego działu jest tak skonstruowane aby jednocześnie mogły je wykorzystywać grupy 15 osób. Do ich wykonania nie trzeba tężyzny fizycznej, tylko dobrej współpracy uczestników. Realizacja poszczególnych zadań jest prowadzona pod nadzorem naszych instruktorów oraz trenerów. Cena każdego stanowiska jest identyczna. Stanowiska są do wyboru.


SNOWSCOOT
– to połączenie hulajnogi oraz nart. Zadaniem zespołu jest uzyskanie jak najkrótszego czasu przejazdu po slalomie wykorzystując snowscoot’a. Zadanie odbywa się jako sztafeta, sędzia mierzy czas konkurencji oraz czuwa nad prawidłowym jej wykonaniem

BIATLON - bieg sztafetowy w rakietach śnieżnych po wyznaczonym torze, gdzie po przebiegnięciu danego dystansu trzeba oddać kilka celnych strzałów z broni sportowej do tarczy biatlonowej. Sędzia mierzy czas, zlicza punkty oraz poprawność wykonywania konkurencji.

SLALOM NA BYLE CZYM – zadaniem zespołu jest uzyskanie jak najkrótszego czasu w slalomie po wyznaczonym torze. Zawodnicy ruszają pojedynczo siadając na profesjonalny ślizg. Zadanie na zasadzie sztafety. Suma zgromadzonych czasów przejazdów przez wszystkich zawodników daje wynik zespołu

IGLO – budowa schronienia ze śniegu dla całego zespołu w określonym czasie. Instruktorzy będą oceniali wykonanie, stabilność oraz pomysł na konstrukcję.

TROLLEJ - wyścigi na nartach grupowych 4-ro osobowych w określonym czasie zespół musi przejść jak najdłuższą odległość lub w jak najkrótszym czasie przejść wyznaczoną trasę na zasadzie sztafety. Ktokolwiek spadnie z nart spowoduje 30 sekundowy postój drużyny. Zadanie wymagające bardzo dobrej współpracy oraz komunikacji w zespole.

MINI HOKEJ – zadanie polegające na rozegraniu meczu w mini hokeja na przygotowanym boisku. Dwie grupy spotykają się ze sobą aby walczyć w bezpośredniej konfrontacji. Drużyny grają po 5 osób, zawodnicy dostają kije hokejowe oraz specjalną piłkę, odznaczamy ich szarfami. Zmiany można robić bez przerwy. Sędzia pilnuje bezpieczeństwa oraz dba o sportową rywalizację między zespołami.

W razie braku śniegu hokej odbywa się na trawie.

GÓROLSKI CURLING – proponujemy państwu zabawę przygotowaną na wzór coraz bardziej popularnego w Polsce sportu zespołowego curlingu. Rywalizacja polega na przesuwaniu drewnianych pieńków po specjalnie przygotowanym prostokątnym polu, tak aby znalazły się jak najbliżej środka wyznaczonego koła. Liczba przyznanych punktów zależy od ilości pieńków znajdujących się najbliżej środka domu (koła).

ZJAZD NA PONTONIE - szalona jazda z górki w pędzącym pontonie to gratka dla nielicznych o mocnych nerwach

ZAMARZNIĘTE JEZIORO – zespół ma za zadanie w jak najkrótszym czasie odnaleźć drogę przez „zamarznięte jezioro” i przeprowadzić przez nie cały zespół. Prowadzi przez nie tylko jedna, prawidłowa ścieżka. Członkowie zespołu muszą ze sobą maksymalnie współpracować, aby ją odnaleźć.

NAD LODOWCEM - drużyna zamienia się miejscami na wąskiej belce ustawionej 30cm nad ziemią. Każdy zawodnik po ustawieniu się na belce otrzymuje nr (rozdajemy je od zewnątrz do środka – 123456654321) a następnie nie schodząc z pomostu zamienić się miejscem z kolegą lub koleżanką o tym samym numerze. Jeżeli ktokolwiek spadnie grupa zaczyna od początku.

POLOWANIE – w ekstremalnych zimowych warunkach ważnym elementem jest umiejętność polowania. Łuk, dzida to podstawowe elementy ekwipunku polarnego myśliwego. Zadaniem grupy będzie zdobycie jak największej ilości punktów podczas strzelania z łuku do tarczy oraz rzutu dzidą do celu

BUDOWA WIEŻY – zadaniem zespołu będzie zbudowanie jak najwyższej wieży ze skrzynek, mając do dyspozycji dwa kije bambusowe plus 40-sto metrową linę. Drużyna, która zbuduje najwyższą wieżę otrzyma najwięcej punktów. W tym czasie jest dozwolona dowolna ilość prób. Za wynik określa się wieżę ułożoną i nie, podtrzymywaną przez członków zespołu.

ZIMOWA TAŚMA – grupa ma za zadanie przebycie w jak najkrótszym czasie określonego odcinka drogi wykorzystując do tego Taśmy ( przyrząd działający podobnie jak gąsienica). Dobry wynik można osiągnąć dzięki zgraniu kroków, współpracy oraz komunikacji ludzi idących. Następnie grupa ma za zadanie wykonać skok zaufania na ręce kolegów z drużyny

POLA LAWINOWE – zadaniem zespołu jest odnalezienie cennych przedmiotów, pod śniegiem. Grupa działa w taki sam sposób jak Ratownicy Górscy, szukający ludzi pod lawiną, używając prawdziwych sond lawinowych. Po zakończeniu konkurencji grupa chowa przedmioty przeciwnikom.

PAŁKOMANIA – zadaniem grupy jest pokonanie wytyczonej trasy na zasadzie sztafety, wykorzystując do tego specjalne dmuchane pałki – jedno takie urządzenie „obsługuje” 5 osób jednocześnie – każdy ma swoje miejsce „siedzące”. Część dystansu pokonuje się biegiem, część skokami. Zadania wyzwala pozytywna energię i pobudza do działania zespołowego

MEGASIATKÓWKA - Rozgrywki w siatkówkę dużą dmuchaną piłką. Uczestnicy rozgrywają piłkę przy pomocy specjalnych dwuosobowych płacht. Dwie grupy spotykają się ze sobą aby walczyć w bezpośredniej konfrontacji. Drużyny grają w składach od 4 do 12 osób
(w zależności od wielkości grupy), zawodnicy dostają płachty oraz specjalną dmuchaną piłkę. Zasady gry identyczne jak w siatkówce halowej.

 

Lot balonem
        Z kolei romantyków lub miłośników przygód Steve’a Fossett’a, który próbował okrążyć świat w 80 dni zapraszamy na loty balonem. Wystarczy parę minut, by oderwać się od ziemi jak za dawnych czasów. Balon umocowany na linie wynosi uczestników kilkadziesiąt metrów nad ziemię ( 30-40 osób w ciągu godziny)


Psie zaprzęgi
       Sport zaprzęgowy to najstarsza forma współpracy człowieka i zwierzęcia. Sport ten wymaga idealnego zgrania człowieka z jego zwierzętami W ramach imprezy z psimi zaprzęgami oferujemy:
- krótkie kursy maszerskie, czyli naukę prowadzenia zaprzęgu
- przejażdżki psimi zaprzęgami
- pokazy pracy dużego zaprzęgu
- mini wyścigi w tzw. canicrossie
- prelekcje na temat psów zaprzęgowych.
- dopasowujemy programy do oczekiwań klientów.


Kuligi konne
       Proponujemy państwu przeżycie wspaniałej przygody w górach -  kulig w uroczej dolinie Wisły - Czarne, połączony z ogniskiem i pieczeniem kiełbasy. Na życzenie klienta w czasie kuligu będzie przygrywała Kapela Góralska.


 ___________________________________________________________________________________________

Atrakcje indoor

Kasyno Show
       Nasza firma dysponuje wysokiej klasy stołami, a wykwalifikowani krupierzy w łatwy i szybki sposób wprowadzą każdego nawet największego laika w świat gier kasynowych.
Aby uatrakcyjnić imprezę, lokal zostanie dodatkowo udekorowany wielkoformatowymi plakatami o tematyce kasynowej. W trakcie imprezy krupierzy przeprowadzają na każdym stole turniej w którym do wygrania są pamiątkowe puchary, dyplomy oraz drobne upominki od firmy Utopia Paintball.
Wszystkie gry prowadzone są na fikcyjną walutę, którą gracze mogą wymieniać na nagrody przewidziane przez organizatora imprezy.
Dla grupy 20 osobowej proponujemy organizację turnieju na dwóch wybranych przez Państwa stołach:
- Ruletka Amerykańska,
- Poker,
- Black Jack,
- Kości.

Taniec erotyczny
       Występ dziewczyn jest dużym widowiskiem, które pozostaje w pamięci widzów na długo. Jednym z występów jest niesamowity show medyczny: dwie atrakcyjne tancerki przebrane w stroje pielęgniarek, perfekcyjna choreografia, piękne ciała i aktywne uczestnictwo wybrańców z widowni. Wszystko to powoduje że jest to najlepszy show tancerek w Polsce. Możliwość występu zarówno duetu jak i tańców solowych.
Proponujemy program składający się z trzech, trwający w sumie 1h.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.