O nas

Misja
Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez i eventów dla firm, jak i klientów indywidualnych.
Zarażać pasją, szyć na miarę potrzeb oraz pozwolić poczuć innym smak adrenaliny.

Nasza oferta ukierunkowana jest na:
- imprezy integracyjne,
- wyjazdy integracyjno – motywacyjne,
- szkolenia,
- spotkania biznesowe,
- pikniki firmowe i rodzinne,
- wieczory kawalerskie i panieńskie,
- urodziny dla dzieci,
- imprezy sportowe,
- gry miejskie i terenowe,
- spotkania ze znajomymi,
- organizację gier i turniejów paintballowych,
- akcje markeringowe,
- i wiele innych.


Opis firmy

Utopia Paintball to firma stworzona przez ludzi, których połączyła wspólna pasja do sportów ekstremalnych, a także organizacji imprez dla klientów indywidualnych i korporacyjnych.
Od 2004 roku, znajduje się w gronie liderów rynku regionalnego i z powodzeniem przyczynia się do wzrostu popularności i profesjonalizmu gier paintball na południu Polski.
Kilkuletnie działalność pozwoliła nam zdobyć bogate doświadczenie i osiągnąć liczne sukcesy w organizacji wyjazdów integracyjno-motywacyjnych oraz imprezach firmowych. Kreatywność oraz doświadczenie każdego z organizatorów gwarantuje, że każde wydarzenie pozostaje na długo w pamięci osób,
które w nich uczestniczą. Naszym atutem jest to, że każdego klienta traktujemy, jak partnera, który jest dla nas kluczem do sukcesu.
Nasza oferta szyta jest na miarę potrzeb dużych jak i małych firm oraz osób indywidualnych. Z wielką przyjemnością pomagamy zaprojektować plan imprezy firmowej bądź wyprawy. Pomożemy Ci także poznać smak sportów ekstremalnych oraz pomożemy Ci zdobyć cenne doświadczenia oraz wiedzę.
Pragniemy, aby czas spędzony z nami na długo pozostał w Waszej pamięci
.

Ostatnie lata w Utopia Paintball:
Od początku naszej działalności z radością wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy charytatywne i rozrywkowo kulturalne zapewniając rozrywkę dzieciom
i młodzieży m.in.: Igry - juwenalia Politehniki Śląskiej (sponsor 2013r), Święto Śląska, Festyny Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Dzień Dziecka RSO, Akademia Pana Kleksa w SST Rudzie Śląskiej, Mosty Ekonomiczne Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, partner rekrutacji do organizacji studenckiej AIESEC LC Katowice, partner BCC Katowice przy projekcie "BCC dziecią 2014".

W 2016 roku przeprowadzimy rebranding marki w ramch którego pojawi się m.in. nowe logo, stona www jak znacznie przemodelowanie pól paintballowych. Nawiążemy współpracę z nowymi partnerami.

W 2015 roku rozpoczeliśmy współtworzymy projekt Pokoju13.pl - Postidustrialna Strefa Adrenaliny w Rudzie Śląskiej. Wiecej na Pokoju13.pl

Na początku 2014 roku uruchomiliśmy strone internetowa www.UtopiaEvent.pl poświęconą kompleksowej organizacji imprez. Prezentujemy na niej pełna oferte naszych usług m.in. organizacja imprez integracyjnych, pikników, szkoleń, konferencji, akcji i działań promocyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony Utopia Event.

W 2013 roku zaplanowaliśmy inwestycję w Rudzie Śląskiej. Pierwszy jej etap zostanie ukończony 26 maja tego dnia podczas największego w Polsce wyścigu wraków "Wrak Race" otwarte zostanie profesjonalne pole paintballowe o wymiarach 120x60m wraz z kompletnym zapleczem. Odwiedzając zlokalizowany w sercu Górnego Śląska 5 hektarowy kompleks rekreacyjno-sportowy, będziecie Państwo mogli m.in. zagrać w paintball, poszaleś na szutrowym torze za kierownicą pojadów buggy, quadów jak i wraków, sprawdzić celność na strzelnicach i torze łuczniczym. Ponadto dla naszych klientów instytucjonalnych będzie to unikalne w skali Aglomeracji miejsce dla organizacji eventów firmowych dla 500 osób. Zapraszamy już 26 maja!
Ponadto znaleźliśmy się w gronie sponsorów IGRÓW 2013 - juwenali Politechniki Ślaskiej.

Rok 2012 upłynął pod znakiem restrukturyzacji organizacyjnej i zakresu świadczonych usług. Kilkuletnie doświadczenia w pracy z klientem korporacyjnym pozwoliły wzbogacić naszą ofertę o kompleksową obsługę szeroko pojętych eventów firmowych. Doświadczenie i kooperacja z naszymi partnerami pozwoliła objąć zasięgiem naszych usług całą Polskę.

W czerwcu 2011 roku zdywersyfikowaliśmy bazę markerów paintball by sprostać wymaganiom fanów militarnego paintballa. W tym celu powiększyliśmy bazę sprzętową o kilkanaście markerów BT Omega, będących wiernymi replikami karabinu szturmowego M4A1. W sierpniu zakupiliśmy 40 kpl. Tippmann 98c Platinium Series, które zastąpiły dotychczas używane markery.

W dniach 14-16 luty 2010 roku, uczestniczyliśmy w kolejnej edycji targów INTUREX i EXPOhunting. Na na 60m2 naszego stoiska przygotowaliśmy: bogatą ekspozycję sprzętu paintballowego, atv, oraz strzelnicę aby każdy z odwiedzających mógł sprawdzić jak strzela się
z markera paintballowego. W 2009 roku Utopia Paintball połączyła siły z SuS Advanture dla realizacji projektu BYTOM EXTREME CAMP.

W 2009 roku Utopia Paintball po raz pierwszy wzięła udział w corocznych Targach Turystyki i Rekreacji na terenie EXPO SILESIA
w Sosnowcu.
W latach 2008 i 2009 we współpracy z Samorządem Studenckim Politechniki Śląskiej zorganizowaliśmy największe w Polsce studenckie scenariuszowe gry paintball. Podczas TPW w 2009 roku zacięte boje prowadziło jednocześnie ponad 300 osób. Relację z Total Paint War można było obejrzeć w TVP
i TVP Regionalna.

Zaufaj naszemu 10 letniemu doświadczniu i skorzystaj z profesjonalnych usług.