Wymieniliśmy wszystkie markery!

W dniu 28.08.2011 zakupiliśmy dla Was 40 zupełnie nowych markerów Tippmann 98 Platinium Series model z 2011 roku! Nowe markery zastąpią obecną bazę sprzętową, którą tworzyły znane Wam z dużej niezawodności markery Tippmann 98 Rential i BT4 combat. Wierzymy, że nowy sprzęt przypadnie Wam do gustu dzięki kilku wprowadzonym modyfikacją przez firmę Tippmann (więcej poniżej).

 

 

Tippmann 98 Custom Platinium Series


Sierpień to miesiąc kolejnych zmian w naszej firmie, zmierzających do nieustannego dążenia do perfekcji świadczonych przez nas usług.

Po oddaniu do użytku w maju 2011 roku kilkunastu markerów BT Omega (replika 1:1 karabinu szturmowego M4A1) i wpisanej w politykę jakości obowiązkowej corocznej wymianie masek, (Empire Helix Thermal – w dwóch kolorach by ułatwić Wam rozróżnienie przeciwnika na polu walki), nadszedł czas na największą inwestycję roku 2011.


W dniu 28.08.2011 zakupiliśmy dla Was 40 zupełnie nowych markerów Tippmann 98 Platinium Series model z 2011 roku!

Nowe markery zastąpią obecną bazę sprzętową, którą tworzyły znane Wam z dużej niezawodności markery Tippmann 98 Rential i BT4 combat. Wierzymy, że nowy sprzęt przypadnie Wam do gustu dzięki kilku wprowadzonym modyfikacją przez firmę Tippmann (więcej poniżej).

Kolejną nowością, której zasadność wdrożenia podyktowana była badaniami rynku,
a w szczególności rozmowami z naszymi klientami są rękawiczki ochronne. Od roku testowaliśmy różne rozwiązania, by wypracować optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy, każdemu uczestnikowi gry paintball darmowe i co najważniejsze zawsze nowe rękawiczki, chroniące Wasze dłonie od otarć naskórka podczas zabawy. Jednorazowe rękawiczki gwarantują 100% higienę użytkowania!

Już dzisiaj z całą pewnością możemy obiecać, że na tych zmianach nie poprzestaniemy
i w najbliższym czasie zaskoczymy Was kolejnymi nowościami w ofercie.


Opis nowych markerów Tippmann 98 Platinium Series

Nowy model którego premiera przypadła na 25 rocznicę powstania firmy Tippmann to ukłon w stronę koneserów dobrego smaku, kultywując najlepsze tradycje firmy Tippmann. Tutaj nie ma mowy o przypadkowych rozwiązaniach i niedociągnięciach technologicznych. Modele sygnowane znakiem Platinium Sereis posiadają posiadają aż 8 nowości konstrukcyjnych:

  • nowe dwudzielne body Split Receiver Design, ułatwiające na szybszy serwis markera nawet na polu walki,

  • nowe power tube,

  • nową asę wraz z mocowaniem,

  • nowa przednia sprężyna,

  • nową szynę Picatinny umożliwiającą montaż optycznych przyrządów celowniczych,

  • nowe trwałe matowe wykończenie redukuje odbłyski podczas gry (zwiększona wytrzymałość powłoki na uszkodzenia mechaniczne i korozję),

  • nowy przednia rączka podnosząca komfort chwytu,

  • nowy tylni CA (możliwość zamocowania pasa) wraz z nowym mocowaniem sprężyny


Poza powyżej wymienionymi nowinkami konstrukcyjnymi model posiada sprawdzone już rozwiązania, między innymi przetykową blokada języka spustowego zlokalizowana nad spustem chroni przed niezamierzonym wystrzałem. Blokada dodatkowo wzbogacona jest napisami Push Safe/Push Fire, które ułatwiają poprawne jej użycie.


Specyfikacja techniczna:

Model : T102061

Kaliber : 0,68 cala

Typ pracy : Semi-auto

Zasilanie : CO2, HP, azot

Spust : Standard

Zintegrowane przyrządy celownicze

Długość lufy : 216 mm (8,5 cala)

Skuteczny zasięg strzału +45 m (150+ feet)

Długość : 497 mm

Waga (bez butli) : 1,3 kg

Waga (z butlą i pełnym loaderem) : 3kg


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym tym modelu, kliknij.

Pobierz oryginalne tapety na pulpit firmy Tippmann.


 

Nasze markery zasilane są dwutlenkiem węgla zatłoczonym butli o następujących parametrach:

Pojemność: 0,83 litra

Maksymalna ładowność gazu: 560 gram (20oz)

Ciśnienie robocze: 124 bar (1800 psi)

Ciśnienie próby 186 bar /2700 psi

Zawór pin Maxpressure: Ciśnienie robocze 124 bar/ 1800 psi
Bezpiecznik 200 bar /3000 psi
Wymiary: średnica  81 mm ,wysokość 266 mm
Waga butli z zaworem 0,77 kg
Waga (pełna): 1,33 kg

Hydrotest ważny do: marca 2016


Wszystkie butle posiadają aktualny badanie techniczne oraz certyfikat bezpieczeństwa ∏ (pi) dopuszczające je do użytkowania.

Zbiorniki pochodzą od Polskiego producenta, który troszcząc się o bezpieczeństwo użytkowania swoich produktów oraz szanując polskiego odbiorcę, firma Maxpressure wyprodukowała butlę z oznakowaniem i instrukcją bezpieczeństwa w języku polskim.

Specjalistyczny sprzęt firmy Max Pressure pozwoli Wam na czerpanie maksimum satysfakcji z zabawy przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.


W pełni naładowana butla w połączeniu z markerem Tippmann 98PS wystarcza na oddanie 600 strzałów, bez zmian w celności i odległości lotu kuli.


Nowe loadery!

Nasze markery wyposażone są w loadery renomowanej firmy Empire. Niewątpliwą ich zaletą jest opatentowana konstrukcja. Przejawia się to w zwiększonej trwałości loadera, poprawia to jego odporność na uszkodzenia mechaniczne (upadki gracza, trafienia w skorupę) by tym samym lepiej chronić to co najważniejsze na dla gracza – kule. Ponadto zmiana kąta nachylenia i lokalizacji klapki pozwala na wygodniejsze uzupełnianie amunicji, a jak wynika z obserwacji instruktorów Utopia Paintball znacznie ogranicza epizody przypadkowego otwarcia klapki loadera podczas gry, co zazwyczaj łączy się z utrata zapasu amunicji.