50 nowych masek czeka na Was!

Już są! Zgodnie z nasza polityka jakości od kwitnia 2013r. oddajemy do dyspozycji naszych klientów 50 nowych masek Empire Helix Thermal (widocznych na zdjęciu obok). WIĘCEJ...

 

 

NOWY sezon 2013, NOWE maski!

To już kolejny rok który rozpoczynamy od obowiązkowej wymiany wszystkich naszych masek na nowe, wytyczjąc tym samym nowe standardy wśród firm organizujących gry paintball na terenie Śląska, Zagłębia, Jury krakowsko-częstochowskiej i Beskidów.
Maski które oddajemy Państwu bazują na topowych modelach Event i Avatar firmy Empier, docenianych wśród zawodowych graczy za: szeroki kąt widzenia i świetną wentylację.

Dbając o higienę wszystkie maski posiadają hypoalergiczną piankę, która doskonale poddaje się procesom dezynfekcyjnym prowadzonym każdorazowo po ich użyciu.

Seria 50 nowych masek tradycyjne w dwóch kolorach (zielone, czane) co w połączeniu z dwoma kolorami kamuflażu poprawia rozpoznanie graczy drużyny przeciwnej. Każdy kto choć raz uczestniczył w grze paintball z pewnością doceni to rozwiązanie. Dobór kolorów masek nie jest przypadkowy, gdyż nie kontrastują one z leśną scenerią pól paintballowych: Katowice, Pyrzowice, Ruda Śląska, Gliwice, Siemianowice Śląskie, Będzin, nie zdradzając z dużej odlegości pozycji gracza. Na naszych pola zurbanizowanych w miastach: Tarmowskie Góry - Kamieniec, Gliwice, Sosnowiec, Jaworzno równie dobrze zlewają się z otoczeniem.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.